سایت خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید

web

همراهی شما افتخار ماست !

برخی از نمونه کار ها

سوالات متداول شما

در ابتدای راه اندازی سایت خیر.اما برای اینکه بتوانید درگاه بانکی شخصی بگیرید نیاز به دریافت نماد اعتماد است.برای دریافت نماد اعتماد تیم وبهابز همراه شماست تا این راه را برای شما آسان کند.

بله شما میتوانید روش های ارسال متفاوتی را با هزینه دلخواه خود برای مشتریان خود تعیین کنید.

ما در ابتدا به مدیران کسب و کار ها,پیشنهاد استفاده از درگاه های واسط نظیر زرین پال را میدهیم چون برای درگاه واسط نیاز به دریافت نماد اعتماد ندارید و میتوانید سریعا فروشگاه اینترنتی خود را استارت بزنید و در مسیر اقدام به اخذ نماد اعتماد و درگاه بانکی شخصی نمایید.

پس از راه اندازی سایت به مدت 6 ماه از پشتیبانی تیم وب هابز به صورت “رایگان” بهره خواهید برد.در صورت نیاز پس از 6 ماه تیم فنی وب هابز با توجه به درخواست شما ,نیاز شما را مرتفع میکند.

میزبانی تمامی سایت ها روی سرور های پر سرعت وب هابز است.اگر نیاز به سرور اختصاصی دارید میتوانید با شماره تماس های مربوطه ارتباط برقرار کنید.

نگران نباشید! تیم وب هابز با داشتن تجربه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی بسیاری شما را تا مسیر دلخواهتون بدون آزمون خطا همراهی میکند.

بله تیم و بهابز میتواند با توجه به نیاز شما سایتتان را طراحی کند و هیچ مشکلی از این بابت نیست.

راه های ارتباطی

درباره تیم وب هابز

تیم وب هابز بر اساس احترام به هدف مشتری شکل گرفته است.ما در تیم وب هابز,تجربه بیش از 10 سال در عرصه های متفاوت و تخصصی را داریم.هدف تیم ما شناسایی,درک و رفع نیاز شماست.همراهی با هدف شما افتخار تیم ماست

آدرس : استان گیلان- رشت – خ انقلاب – کوچه گنجه ای – ساختمان کسری – طبقه 3 – واحد 9

شماره تماس : 09120130161 | 91300161-021

نماد اعتماد الکترونیک